Dobrá psí škola Chrudim

Markéta Melínovákurz

+420 604 126 217

marketa@dobrapsiskola.cz

Facebooková skupina

DSC04457

Certifikáty:

Školka pro štěňata, práce s motivací, socializace a základní poslušnost

Dovednosti, absolvované semináře a kurzy:

Psí sporty – týden, Víkend pro štěňata a (nebo) začátečníky, Vztahem proti útěkům a nežádoucímu lovení, Poslušnost – příprava na zkoušky, Supersocializační víkend, Shaping, Hry pro posílení vztahu a zvýšení ovladatelnosti – 1. část, Bezproblémovým psem pozitivně, Trickdogging, Discovering, Záchranařina, Poslušnost pro všední den, Pozitivní posilování s F. Šustou, Koira – Jarní (pře)výchovný psí tábor, Ty a tvůj pes , NbN, Hoopers, Komunikační lekce, Jak OdNaučit s F. Šustou, T Touch, Víkend pro reaktivce, zdrojaře a další psí pesimisty, Poslušnost hrou ….. 

Jazyky:
Česky

O mně:

Ve 12 letech jsem dostala svého prvního psa a od té doby si neumím život bez něj představit. Většina mých psů byli kříženci. Navštěvovala jsem jako pomocník psí útulek, odkud jsem si přivedla Nelinku, úžasnou fenečku, kříženec labradora, na kterou nikdy nezapomenu. Nyní mám prvního psa s PP, německou dogu Hayley.

Změnil se mi život. Začala jsem navštěvovat cvičáky, přednášky, tábory, školky a seznámila se se spoustou kynologů.

Bohužel jsem navštěvovala cvičáky, které nám vůbec neprospěly. Všude se při výcviku používala manipulace (sedni tlakem na zadek, lehni podražením předních tlapek), psi se zde trestali vytaháním za kůži, převalením na zem…..nemluvě o stahovacích a ostnatých obojcích.

Tyto praktiky nebyly nic pro nás, a tak jsem začala hledat něco, co by mě a mého psa bavilo, kde bychom vytvořili ten správný vztah, kdy mi pes bude stoprocentně důvěřovat. Setkala jsem se s ing. Pavlem Bradáčem a přes něj jsem se dostala mezi úžasné trenéry, kteří cvičili pozitivním posilováním. Začali jsme jezdit na různé kurzy, které náš vztah a poslušnost posunuly o několik úrovní výše. Vyzkoušela jsem si, že všechno, co chci aby můj pes udělal, se dá dosáhnout tím, že budu se psem správně komunikovat, že mu správně „řeknu“ co chci a co nechci, aby dělal a to vše bez doteku rukou či čímkoli jiným. Ráda bych předala informace, které jsem získala. Proto jsem se rozhodla patřit do týmu lidí v Dobré psí škole a ukázat že výcvik psa může být velká zábava.

Kde cvičíme:

Parčík na konci Koželužské ulice za Atleticko – fotbalovým stadionem V Průhonech, známý jako stadion AFK
Chrudim

Kurzy:

Základní poslušnost
Socializace
Pro děti a jejich kamarády
Shaping
Psí triky
Dělej to po mě
Individuální lekce