Dobrá psí škola Chrudim

Markéta Melínovákurz

+420 604 126 217

marketa@dobrapsiskola.cz

Facebooková skupina

DSC04457

O mně:

Ve 12 letech jsem dostala svého prvního psa a od té doby si neumím život bez něj představit. Většina mých psů byli kříženci. Navštěvovala jsem jako pomocník psí útulek, odkud jsem si přivedla Nelinku, úžasnou fenečku, kříženec labradora, na kterou nikdy nezapomenu. Nyní mám prvního psa s PP, německou dogu Hayley.

Změnil se mi život. Začala jsem navštěvovat cvičáky, přednášky, tábory, školky a seznámila se se spoustou kynologů.

Bohužel cvičáky v mém okolí nám vůbec neprospěly. Všude se při výcviku používá manipulace (sedni tlakem na zadek, lehni podražením předních tlapek), psi se zde trestali vytaháním za kůži, převalením na zem…..nemluvě o stahovacích a ostnatých obojcích.

Tyto praktiky nebyly nic pro nás, a tak jsem začala hledat něco, co by mě a mého psa bavilo, kde bychom vytvořili ten správný vztah, kdy mi pes bude stoprocentně důvěřovat. A objevila jsem Dobrou psí školu. Přes ni jsem se dostala mezi úžasné trenéry, kteří cvičili pozitivním posilováním. Začali jsme jezdit na různé kurzy, které náš vztah a poslušnost posunuly o několik úrovní výše. Vyzkoušela jsem si, že všechno, co chci aby můj pes udělal, se dá dosáhnout poměrně snadno tím, že budu se psem správně komunikovat, že mu správně „řeknu“ co chci a co nechci, aby dělal,a to vše bez doteku rukou či čímkoli jiným. Ráda bych předala informace, které jsem získala. Proto jsem se rozhodla patřit do týmu lidí v Dobré psí škole a ukázat že výcvik psa může být velká zábava.

Kde cvičíme:

Parčík na konci Koželužské ulice za Atleticko – fotbalovým stadionem V Průhonech, známý jako stadion AFK
Chrudim

Kurzy:

Základní poslušnost
Socializace
Pro děti a jejich kamrády
Shaping
Psí triky
Dělej to po mě
Individuální lekce