Dobrá psí škola Dolní Chabry/Ciboušov

Vendula Hauptmanová

+420 605 188 901kurz

vendy@dobrapsiskola.cz

Facebooková skupina >>

Certifikáty:

Dovednosti:

Jazyky:
Česky, Anglicky

O mně:

Ahoj, jmenuji se Vendy Hauptmanová a jsem trenérem v Dobré Psí Škole.

Spolu s dalšími kolegy se snažíme vytvořit síť psích škol-center, kde se psům rozumí, nejedná se s nimi jako s nástrojem. U nás se pes smí projevit o své vlastní vůli, chceme je dělat šťastnými a spokojenými. Vždyť co je pro nás „pejskaře“ milejší než jejich nadšený výraz po překonání výzvy, kterou jsme jim nastavili? Co je pro nás víc…než radost a souznění mezi dvounožci a nimi,  tak čistými dušičkami? Nejkrásnější úsměv všech psů je do tváří majitelů, kteří mu věnují svůj čas, protože právě čas je to nejcennější co umíme dát.

Na jeden takový úsměv nikdy nelze zapomenout, bude mne provázet do konce života, je ve mne vypálený. Byl totiž moji spřízněnou duší. Kdybych směla ještě jednou pohlédnout do jejích zelených oddaných očí,co se opíraly do mých… Právě ona byla můj první pes, který mne provázel, hned po studiích. Hned jak to šlo, jsem za pár stovek koupila půlroční štěně opravdového psa, opravdového srdcaře. Sen se mi splnil a já dostala obojek s nejbáječnějším kámošem. Učila ona mne, než já ji. Byla výbornou matkou, skvělou pečovatelkou pro moje děti. Bohužel, nemoc zasáhla a musely jsme se rozejít… Bylo ji krásných 14 roků. Snad se ji život se mnou líbil, snad jsem ji byla dobrým šéfem, snad jsem nezklamala…

Pochopila jsem že bez psa být nemůžu, nechci bez něj existovat.
Bouľa,(Heidy Olstaff) je následovnicí mojí vyvolené, po sléze Nanny(Vrabarbull Shappire Star) přišla očekávaná z UK import… dokonalá vysněná.

Tak si tu válčíme spolu. My tři. Ony, po mém boku. Ten hrdý pocit když opakovaně stoupáme na příčky vítězů, po těch letech mne nepřestává udivovat. Jejich houževnatost jejich oddanost práci, jen pro to, že jsem je požádala, že jsem jim cestu ukázala, nasměrovala. Mnohonásobné rekordmanky, ověnčené nespočetnými oceněními. Vaše dřina vaše úsilí, vaše přemýšlení nad tréninkem, nad krmnými dávkami vaše ošetřování, vaše splněné sny se zrcadlí v nich, v těch malých dušičkách, co jsou pro vás ochotny zajít opakovaně za hranice svých možností,natolik vás milují!

A tak proč ne, proč nepředávat dál naše zkušenosti získané na sportovních bojištích? Proč nepředat dát, onen můj pocit z toho jak já a ony spolu komunikujeme, proč si nechávat pro sebe naše poznatky?? Proto jsem si otevřela Dobrou Psí Školu, protože chci udělat šťastnými a spokojenými další dvounožce a jemu svěřenou dušičku na čtyřech nožkách. Chci se obklopovat lidmi, kteří nevěří a přesto dokáží. A protože se sny mají plnit, a já žiju svůj sen, proto otevírám bránu do své Dobré Psí Školy… pro Vás 🙂

Kde cvičíme:

Praha-Dolní Chabry
Klášterec nad Ohří-Ciboušov

Kurzy:

Kurzy pro štěňata
Kurzy pro vystavovatele
Základní poslušnost
Řešení problémového chování
Odborné semináře
Psí sporty
Ošetření Dornovou metodou