Dobrá psí škola Plzeň – letiště Líně

Základní poslušnost
Individuální lekce

O mně:

Psům se aktivně věnuji od roku 2009, kdy jsem začínala s jejich hlídáním a výchovou. Intenzivní tréninky jsou součástí mého života od roku 2012. To se mi do cesty připletl můj druhý pes, tehdy údajně 2 – 3 roky starý ohař Ralf. S ním bylo potřeba navázat vztah citlivěji, protože předchozí zkušenosti s metodikou negativního posilování, korekcemi či tresty z něj udělaly pasivního tvora se strachem ze zvýšeného hlasu. Spolu jsme se účastnili různých seminářů, výcvikových pobytů a došlo na aplikaci pozitivního posilování.

Výsledek po pouhých pár dnech ve mne zanechal tak silný dojem, že jsem se pustila do odborných studií souvisejících s etologií psa, způsoby (odna)učení a (spolu)práce se psy. Prošla jsem praxí v útulku a po té prací v psí škole specializované na sportovní kynologii. Aktuálně spolupracuji s Depozitem Litvínov, pro jejichž pejsky nabízím dočasnou péči. Problematika útulků mi není cizí a ráda se zapojuji do projektů, které pomáhají (např. Pes u cvokaře). Každý Váš adoptovaný pejsek u mě získá 50% slevu na první 3 společné tréninky ♥

Práce se psy je jako umění. Kreativní, obohacující a učí člověka citu. Je mi ctí, že mohu šířit metodiku pozitivního posilování jako trenér a vnímám to jako zodpovědnost. Učím Vás správně komunikovat se psem, aby se dokázal efektivně učit celý jeho život. A učím Vás brát ho takového, jaký je.

Ke každému z Vás přistupuji individuálně, protože co pes to originál. Řešení stejných problémů se může lišit v maličkostech, které jsou důležité. Kontaktujte mě proto nejdříve na telefonním čísle, facebookové stránce nebo emailu, který najdete v úvodu této Dobré psí školy. Nedám Vám návody, které „se používají.“ Ukážu postup, který vyhovuje Vašemu týmu.

Těším se na spolupráci a Vaše úspěšně splněné cíle!

Veronika

Absolvované semináře, kurzy a odborné přednášky
Trénink je v hlavě, Strach, agrese a práce se stresem, Kozokemp, Teorie a praxe na míru s Františkem Šustou;  Pestrý psí týden s Ivanou Grešovou; Víkend pro problémové psy, Co mi říká můj pes, Strach a agrese pro výtržníky, Hry pro výchovu psa, Tři pilíře vztahu člověka a psa s P. Bradáčem; Dogpuller s Helenou Hejzlarovou a další.

Kde cvičíme:

Najdete nás v areálu letiště Líně. Odbočka směr letiště je z ulice Plzeňská mezi obcemi Líně a Zbůch. Přes Červený Újezd přijedete k areálu, ve kterém Vás přímo na parkoviště dovedou cedule modrobílé barvy s logem Dobré psí školy.

Odkaz na google maps: https://goo.gl/maps/WkCQPWsCyuT2

Souřadnice: 49°40’27.2″N 13°15’33.4″E

Kurzy:

Socializace a poslušnost pro štěňata
Socializace a poslušnost pro dospělé psy
Poslušnost ve městě
Klikr trénink