Dobrá psí škola Praha 10

Jazyky:

Česky

Semináře, kurzy, přednášky:
Pes jako Buddha, Výchova psa procházkou, Agrese , strach a reaktivita- stres u psů, Nežádoucí lovecké chování a útěky, Hry pro výchovu, Nežádoucí štěkání pozitivně – P.Bradáč , semináře: Den s výtržníkem, Výchova psa procházkou, Speciální hry pro výchovu – intenzivní týden P.Bradáč , Výživa středních a velkých plemen syrovým masem MVDr.Šťourač, Přednáška BARF MVDr.Rázgová, Právní minimum ochránce zvířat SOS for pets a ČZU Praha, Stříhání a kosmetická úprava psů – rekvalifikace SVOPAP, Gastrointestinální potíže u psů a koček – přístup k diagnostice a terapii Elli Kalemtzaki, Problematika močového ústrojí psa a kočky MVDr. Kovaříková, Gastroenterologie MVDr. Bečvářová, Péče o kůži, uši a dutinu ústní pacienta MVDr.Rybníček a jiné .
O mně:
Ahoj!
Jmenuji se Zuzana Bojtarová a psi jsou můj život a to doslova a do písmene. Pracuji jako trenér Dobré psí školy ,veterinární sestra a psí kadeřnice. Mojí největší vášní je adoptovaná fenka středoasiata  Ruth, díky které jsem se k výcviku DPŠ dostala a rozhodla se , že budu touto cestou pomáhat všem psů a jejich majitelům budovat si spolu vztah založený na důvěře
a zájemném respektu.
Svého prvního psa jsem dostala jako malá ve druhé třídě -jezevčíka Bena a další přišli až v dospělosti , kdy jsem si začala neplánovaně vybírat problémové útulkáče a už mi to zůstalo. První z nich byl několikrát vrácený Thor , pak na ulici vyhozená kříženka asiata Réza a teď asiatka Ruth , která nyní stále objevuje svět a ještě před sebou máme velký kus cesty.
Dříve jsem navštěvovala klasický cvičák, kde se sice cvičilo na pamlsky bez nátlaku , ale hledala jsem něco víc , což se mi díky Dobré psí škole podařilo.

Ráda každému pomůžu lépe pochopit svého psa , aby cvičení bylo radost a zábava pro obě strany. Správným pozitivním přístupem se dá docílit větších úspěchů a budovat si skvělý vztah se psím parťákem na celý život .

Kde cvičíme:

Praha 10 a okolí + po domluvě