Přehled akcí jednotlivých dobrých psích škol najdete zde

a další semináře a přednášky na tomto odkazu

Pestrý výcvikový víkend pro psy IV

termín: 18. – 20. leden 2019

Facebook událost

Už nyní se můžete těšit na další Pestrý výcvikový víkend. Tentokrát jste určili vy, co se budete učit a trénovat. Do konce listopadu jste si vybírali z nejrůznějších psích sportů a aktivit. Největší zájem jste měli o hlavolamy, provozní poslušnost a hry pro lepší přivolání. Samozřejmě nebudou chybět oblíbená socializační cvičení pro ranní ptáčata.

Víkendem Vás budou provázet, starat se o zábavu i výuku trenérky Marie a Tereza z Dobrých psích škol v Červené Řečici a v Ralsku.

Program:
Pátek:
· večer přednáška
Sobota:
· ráno socializační cvičení pro ranní ptáčata
· dopolední výcvik (hlavolamy a provozní poslušnost)
· odpolední výcvik (hlavolamy a provozní poslušnost)
· večer přednáška
Neděle:
· ráno socializační cvičení pro ranní ptáčata
· dopolední výcvik (hry pro lepší přivolání)

Ing. Marie Klůsová z Dobré psí školy v Červené Řečici
Výcviku psů se věnuje od roku 2003 a to především záchranařině a pachovým pracem. V současnosti dělá kurz na instruktora Noseworku. Se svými psy má splněno více jak dvacet vrcholových zkoušek z výkonu, v záchranařině, noseworku a dalších psích sportech. Splnila Atesty pro plošné vyhledání. Pravidelně se účastní různých seminářů, školení a závodů.

Tereza Kalvová z Dobré psí školy Ralsko Výcviku psů se věnuje od roku 2003 a to zejména agility, dogdancingu, obedienci a noseworku, vystudovala obor Kynologie na České zemědělské univerzitě. Se svými psy se věnuje především agility a dogdancingu. Má složeno několik zkoušek z agility, obedience a dogdancingu, kde získala i titul Master of Dogdancing 1.úrovně. Připravuje se na funkci rozhodčího v dogdancingu. Pravidelně se účastní zkoušek, závodů a výcvikových seminářů.

kapacita: 12 cvičících týmů (pes+člověk)
Cena za výcvik, ubytování a stravu: 2600 Kč ( žáci DPŠ 2300 Kč ) za tým
další cvičící pes 1200 Kč
necvičící pes zdarma
příplatek za samostatný pokoj 100 Kč
další člověk na pokoji 900 Kč

Přihlášky na http://prihlasky.superdog.cz/ nebo na e-mail: marie.klusova@dobrapsiskola.cz, tel.: 777 232 881

Přihlášky jsou platné po zaplacení zálohy. Záloha je nevratná,ale lze jí přenést na náhradníka.

Události v přípravě:

Pestrý výcvikový víkend pro psy V

termín: 5. – 7. duben 2019

Pestrý výcvikový víkend pro psy VI

termín: 31. květen – 2. červen 2019

Pestrý výcvikový víkend pro psy VII

termín: 13. – 15. září 2019

Pestrý výcvikový víkend pro psy VIII

termín: 15. – 17. listopad 2019

——————————————————————————

Pestrý výcvikový víkend pro psy III