Dobrá psí škola Broumov

Bc. Martina Sekelská

+420 603 289 260
martina.sekelska@dobrapsiskola.cz

Facebooková skupina >>

Certifikáty: 

práce se štěňaty, práce s pozitivní motivací, socializace a základní poslušnost, dovednosti: poslušnost, socializace a řešení problémového chování, psí sporty- coursing, dogpuller

Jazyky:

Česky

Kde cvičíme:

louka za fotbalovým hřištěm (dočasně)

O trenérovi:

Svého prvního psa jsem si pořídila v roce 2014. Je to nyní 5 let starý kříženec jménem Speedy, který se stal od začátku součástí naší lidské smečky. Vždy jsem chtěla mít psa, s kterým si budeme navzájem oporou, budeme respektovat svoje potřeby a očekávání a společně se těšit z každého nového dne. Zatím nemáme absolvované žádné oficiální zkoušky, ale co není, může být. Jsem ráda, že mám psa, který je se mnou rád, je šťastný, když ke mě může přijít a ví, že i když má občas své dny (kdo taky ne), nestane se nic, co by zničilo naši vzájemnou důvěru. Jako útulkový pes má několik neduhů, ale společnými silami na všem pomocí pozitivní motivace pracujeme a spoustu z nich již máme vyřešených. Má hodně vyvinutý lovecký pud a rád prožene ostatní zvířátka, i to byl jeden z důvodů, proč jsem začala provozovat psí sport- coursing.  Mezi mé koníčky mimo provoz DPŠ patří i má práce veterinární sestry, kde se člověk setká mnohdy s velmi dojemnými příběhy a je rád, že může přiložit ruku k dílu a může pomoci různým zvířátkům opět nabýt zdraví. V souvislosti s tím se hodně zajímám i o výživu psů, konkrétně o krmení psa syrovou stravou, tzv. Barf.
Budoucím zájemcům o DPŠ Broumov mohu poskytnout péči v oblasti výchovy a sportu a zároveň informace v odvětví veterinární péče a výživy. Těším se na Vaši návštěvu.
 

Kurzy:

  • Poslušnost
  • Socializace
  • Řešení problémového chování
  • Coursing
  • Dogpulller