Dobrá psí škola Jičín

Marcela Harbichová

+420 603 465 712
m.harbichova@dobrapsiskola.cz

Facebooková skupina >>

Spolupráce s www.animaltherapy.cz

Certifikáty:

  • Základní poslušnost
  • Socializace

Jazyky:

česky

Kde cvičíme:

Jičín – park u Valdštejnské lodžie
Třtěnice 95 ( pro psy, kteří potřebují z důvodu bezpečnosti oplocený pozemek + po domluvě do 30 km

O trenérovi:

Pejsci mě provází životem 40 let a nedovedu si představit, že bych mohla žít bez nich. Úplně prvním byl jezevčík Viki, kterého jsem dostala v 10-ti letech. V posledních 6-ti letech je mou hlavní náplní péče o nemocné fenky. 11-ti letá Bára bojovala s epilepsií a cukrovkou na inzulínové léčbě. Náš společný boj začátkem ledna prohrála. Druhá Ajka je 16-ti letá kříženka knírače s pinčem, má také 3 roky cukrovku na inzulínu a před šesti lety přišla o přední packu kvůli zhoubnému nádoru v kosti. Zásadní změnou v mém životě byl příchod Benjiho – křížence belgického a německého ovčáka, který byl odebrán Ligou na ochranu zvířat po půlročním pobytu v kůlně. Původně jsem ho měla mít pouze v dočasné péči, ale vzhledem k tomu, co už měl za sebou, jsme se dohodli, že bude pro něho lepší, když už nebude muset měnit prostředí, ani páníčky a zůstal u mě. Benji byl po příchodu velmi aktivní (taková neřízená střela a kalamita v jednom ), nevěděl, co jsou hračky, neměl žádné jméno, všechno co mohl tak kousal a likvidoval. Začala jsem proto hledat, kdo mi pomůže s výchovou a výcvikem. Nechtěla jsem jít cestou klasického cvičáku, kde mi nevyhovoval systém jen jednoho doprovodu, pravidelnost lekcí, stahovací obojky, ani jiné „donucovací“ metody výcviku. Hledala jsem, až jsem našla Dobrou psí školu p. Ing. Bradáče, kde byl zrovna i inzerát, že hledají trenéry pro volné okresy. Vyplnila jsem úvodní výběrový test, kde se řešili různé situace se psy a jak se v nich zachovat. Na základě odpovědí jsem byla vybrána do dalšího výběrového kola a vše jsem zakončila týdenním výcvikovým campem a složením závěrečných trenérských zkoušek, které mě opravňují k vedení pobočky Dobré psí školy v Jičíně a okolí.

Ráda budu novou alternativou výcviku pro Vaše pejsky a váš vzájemný vztah. Nezáleží na věku, rase, ani velikosti, ale chuť se vydat na cestu k dokonalému psímu štěstí.

Místa na výcvik jsou zatím dvě: v Jičíně v parku u Valdštejné lodžie a pro pejsky, kteří potřebují z důvodu bezpečnosti oplocený pozemek, ve Třtěnici.

Těším se na Vás a Vašeho psího kamaráda!

Kurzy:

  • Socializace
  • Základní poslušnost
  • Školka pro štěňata
  • Individuální lekce