Dobrá psí škola Praha 5

Bc. Michaela Čápová

+420 728 304 169

michaela.biskupova@dobrapsiskola.cz

Facebooková skupina >>

Certifikáty:

  • Socializace
  • Základní poslušnost
  • Štěňata
  • Práce s motivací

Dovednosti a zkušenosti:

základní poslušnost, socializace, agility, dogdancing, balanční cvičení, canisterapie, tricktraining, shaping, dogtrekking, canicross, dog scootering, psí hlavolamy

Vzdělání:

Zoorehabilitace a asistenční aktivity se zvířaty – ČZU v Praze (2014)

Jazyky:

Česk

Kde cvičíme:

1) Klukovice, Praha 5
GPS souřadnice: 50.0355514N, 14.3638389E

Možnost parkování v místě konečné autobusu 230 (stanice Klukovice) či dále v ulici Do Klukovic. Rovněž lze využít MHD – BUS 230 do stanice Klukovice nebo TRAM do stanice Poliklinika Barrandov.

2) Po předchozí domluvě možnost cvičení v Malé Lečici, Praha – západ
49.8206492N, 14.3340381E

Možnost parkování přímo na louce. Rovněž lze využít autobus číslo 314 ze Smíchovského nádraží do stanice Bojanovice, Malá Lečice, U Hesů

O trenérovi:

Aktivnímu výcviku psů se věnuji od roku 2005, kdy se součástí naší rodiny stala moje první fenka, kříženka Kerry. V průběhu let jsem navštěvovala vícero výcvikových center, seminářů a kurzů a potkala mnoho zajímavých lidí s odlišnými metodami výcviku. Před pěti lety (2013), spolu s pořízením mé kobylky Lais, jsem začala stále více aplikovat učení zvířat pomocí pozitivního posilování, což přinášelo úžasné výsledky. V roce 2015 přibyl do mé zvířecí rodiny borderák Hachiko, který se stal mým skvělým a životním parťákem. Jak už to tak bývá, láska nezná hranic a v současné době v naší rodině žije celkem pět psů – Kerrynka je již v důchodovém věku a užívá si na zahrádce za Prahou s mými rodiči, dále můj Hachiko, sestřina maďarská ohařka Rita, tety kříženka Rickie a babičky útuláček Bertík. Každý z nich je jedinečná osobnost s obrovským přínosem radosti, štěstí a lásky do našich rodin a domovů. Mnoho mě toho naučili, nejen o světě psů.

Pokud zrovna neběhám v lese s pesany, netrénuji (ať už se psy či kobylkou) nebo se nepřipravuji na nějakou psí akci, můžete mě potkat na lekcích jógy a meditace, na přednáškách o duševním rozvoji nebo třeba v čajovně s přáteli či s partnerem na dobré pizze. Rovněž se zajímám o aromaterapii a další odvětví alternativní medicíny.

Zvířata jsou ale u mě vždy na prvním místě, jakákoli práce s nimi mě ohromně obohacuje, naplňuje a těší. A právě proto jsem se rozhodla spojit příjemné s užitečným a stát se trenérem Dobré Psí Školy.

Přijďte, ráda i Vám ukážu, jak POZITIVNĚ vnést harmonii do Vašeho života se psem.

Kurzy:

  • Socializace
  • Základní poslušnost
  • Kurzy pro štěňata
  • Individuální lekce
  • Letní/zimní pobytové akce v Jizerských horách
  • a další