Dobrá psí škola Praha a okolí

Hlavní město Praha

Vojtěch Bubla

vojcekbubla@email.cz

Certifikáty

• Ošetřoval a chovatel psů (veterinární univerzita Brno)
  • Základy stravy a stravování u psů
  • Odchyty zvířat (veterinární univerzita Brno)

Praha a okolí

Dobrou psí školu Praha a okolí?

Psi patří do mého života. Jsem ošetřovatel v útulku, kde jsem zjistil jak může dopadnout a kam až to může zajít, když vztah mezi psem a jeho pánem není ideální. S těmito psy pracuji pokaždé když tam jsem a dělají krásné pokroky a někteří už také rodinu našli. Denně přicházím do kontaktu se psy, kteří si odnesli ze svého života spoustu návyků a chování, které není vždy úplně ideální a chtěné, ale také spoustu špatných vzpomínek pro nevhodné chování jejich pánů k nim, kdy je pak pes nedůvěřivý, bojí se byť jen zvednutí ruky a v některých případech i agresivní. Ale díky pozitivním metodám výcviku je možné většině psům pomoci a nasměrovat je ke spokojenému životu a harmonickému vztahu s jeho pánem, a tím by se třeba předcházelo tomu, aby nebyli odloženi do útulku. Proto rád pomůžu s výcvikem a výchovou každému, kdo chce takový harmonický vztah se svým čtyřnohým parťákem mít.

Kurzy:

• Trenér psů (dobrá psí škola)
  • Základy klikru (psí klikaři)