Dobrá psí škola Ústecký kraj

Karolína Novotná

sepsyslaskouarespektem@gmail.com

Ústecký kraj

Dobrou psí školu Ústecký kraj?

Do světa kynologie jsem se dostala, když jsem si pořídila svojí první fenku border kolii v roce 2020. Od této doby jsem propadla kynologickému světu a začala se zajímat o to, jak pejska, co nejlépe pochopit a mít z něho toho nejlepšího parťáka, abych se na ní mohla spolehnout, ale zároveň i ona na mě. Společně jsme se vrhly na cestu psích sportů. Věnujeme se agility, dogdancingu, flybllu a canicrossu a momentálně začínáme s pullerem a frisbee. Hned potom, co jsem se dostala do psího světa jsem zjistila, že ne všechno je tak jednoduché, jak se zdá. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla být součástí Dobré psí školy a šířit své motto „Se psy s láskou a respektem“, protože si to toto nádherné stvoření zaslouží. Pomáhat ostatním vybudovat si se svým čtyřnohým parťákem, harmonický vztah založený na vzájemné důvěře a pochopení.