Tablo účastníků ternérských kurzů 2022

Petra Pivcová

Kouzlo psí duše mně fascinuje již od dětství, kdy jsem jako malá holka vychovávala psy svým tetám a sestřenici. Od svých 20 let se věnuji výchově a výcviku vlastních psů (dobrmani, němečtí ovčáci), kteří prošli zkouškami všestranného výcviku, spolupracovala jsem s psovody PČR a se svými psy prošla služební kynologií. Nyní se věnuji především výchově psů pozitivním způsobem, a zaměřuji se na nastavení individuální komunikace mezi psem a jeho „páníčkem“. V současné době mám dvě fenky německého ovčáka Amee a Shelby, se kterými jsem prošla zkouškami služební kynologie a zúčastnila se i několika závodů.

Dita Rygálová

Láska ke zvířatům mě provází již od raného dětství. Laskavý a respektující přístup je pro mě základním pilířem fungujících vztahů, ať už jde o vztah mezi lidmi nebo lidmi a zvířaty. Proto se tento přístup snažím aplikovat v osobním i profesním životě a neustále se v něm vzdělávat. Práce se psy je pro mě naplněnou smysluplnou prací. Věřím, že pes byl stvořen, aby žil s člověkem a moc ráda pomáhám lidem a psům hledat cestu k harmonickému soužití.

Mobil (775 878 990) a e-mail (blaza.zelva@seznam.cz)

Lucas Konečný

Moja láska ku zvieratám sa prejavila vo veľmi mladom veku, keďže som s nimi vyrastal od narodenia. Práve to, že chcem so psami pracovať na plný úväzok, som vedel už od 10 rokov, odkedy som cvičil vlastných psov. V roku 2018 som si ale priviezol Dannyho – psa na ktorého neplatilo nič, čo s ostatnými psami. Vtedy začala naša cesta, kedy sme sa učili spolu správne komunikovať, učili sme sa nové veci, vzdelávali sme sa v pozitívnom tréningu a zistili sme, že cvičenie je vlastne jedna veľká hra. Teraz konečne mám tu možnosť pracovať v tom čo ma baví a hlavne učiť ostatných, ako sa majú učiť so svojimi psami a hlavne že to musí byť predovšetkým zábava. 

tel.: +421 948 595 359, e-mail: lucas.konecny0@gmail.com

Lucie Bastlová

Miluju přírodu a psy tělem i duší a jsem šťastná, že jsem objevila pozitivní metody výchovy psů, které plánuji dále rozvíjet.

lucie.bastlova@post.cz

Barbora Kubicová

,,Ahoj, jsem Cherry, Barčina chlupatá kamarádka. Díky cvičení s paničkou jsem teď daleko klidnější, vyrovnanější a sebevědomější pes. Na procházkách se umím už mnohem lépe ovládat a přijdu s radostí i od rozběhnutého zajíce! Navíc mě výcvik vždy baví. Barča používá pozitivní výcvikové metody, které se naučila studiem, absolvováním rozličných výcvikových kurzů i vlastní praxí. Já jsem toho paničku také spoustu naučila. Díky mně ví, jak řešit separační úzkost, strach z veterináře nebo reaktivitu.,,