Co je Dobrá Psí Škola?

Dobrá Psí Škola je síť psích center.

Tato samostatná centra poskytují služby pro majitele a jejich psy na nejvyšší úrovni. Hlavní službou je pomoc majitelům s výchovou, výcvikem a péči o jejich psy tak, aby zvyšovali týmovou spolupráci až na úroveň harmonického týmu člověka a psa. Dobrá Psí Škola využívá výhradně pozitivní metody výcviku a pracuje bez použití donucovacích prostředků za pomocí zkvalitňování vztahu člověka a psa, zlepšování vzájemné komunikace a vzájemného respektu.

Konkrétní služby jsou například výcvikové a výchovné kurzy, kurzy psích sportů, psí školka, organizace vzdělávacích seminářů,  práci s problémovými psy a jejich majiteli a další podobné služby. Zajišťují také prodej zboží a dle možností služby psího hotelu.

Majitelem Dobré Psí Školy může být každý s ohledem na regionální výlučnost. Každý, kdo je ochoten obětovat množství času a energie do svého vzdělání.

Cílem projektu, je pokrýt území ČR sítí samostatných center na úrovni okresů.

Máte zájem mít vlastní Dobrou psí školu?

 Vyplňte nezávazný formulář a my vás pozveme na prezentaci.

Historie projektu Dobrá psí škola

O projektu psích center uvažuji už dlouho a vždy když přijde nějaký další pes, který byl narušen nějakou špatnou psí školou či špatným cvičákem, tak se mi to znovu vrátí. Chci dát možnost co největšímu počtu psů a jejich majitelů chodit do dobré psí školy. Do psí školy, která bude respektovat rozdílné povahy a temperamenty psů a bude mít pro každého individuální přístup. Psí školy která bude chápat a respektovat nejen psy ale i jejich majitele a bude vlídná nejen ke psům ale i k lidem. Psí školy která bude schopna se vypořádat s každým problémem v chování psa pozitivními metodami a tak nebude muset nikdy používat žádné donucovací prostředky. Psí školy kde bude jediným kontaktem psa a majitele pohlazení, kde nebudou žádné tresty a korekce, žádné zvyšování hlasu, žádné používání škrtících, ostnatých či elektrických obojků, žádné kopy a bodání rukou, školy kde budou pes a jeho člověk šťastni. Chci aby každý pes a člověk měli možnost chodit do Dobré psí školy.

Ing. Pavel Bradáč

Spolupracujeme s těmito partnery