Dobrá psí škola Klatovy, Horažďovice, příp. Plzeň

Petra Arnoštová Kubecová

603 166 506
kubecova.petra@gmail.com

Kde cvičíme:

Klatovy, Horažďovice, příp. Plzeň

 

Certifikáty

  • Rekondiční masáže psů
  • Manuální terapie psů podle principů Dornovy metody
  • B.M.T.- bodová myofascinální technika pro psy
  • Hop na balon
  • Intuitivní diagnostika


Dovednosti

  • Rekondiční masáže psů
  • Manuální terapie psů podle principů Dornovy metody
  • B.M.T.- bodová myofascinální technika pro psy
  • Hop na balon
  • Intuitivní diagnostika

O trenérovi

Od dětství jsem byla velice silně přitahována světem přírody. Díky tatínkovi jsem měla možnost poznat první psí duši, a to fenku německého ovčáka jménem Sory. Na svého prvního psího společníka jsem si však musela počkat až do dospělosti.

Zástupci plemene, čivava, o němž se traduje, že jsou sice nejmenším psem, ale za to s největším srdcem, mne provází životem 16 let. Po 14 letech se k nim připojila i fenka dlouhosrstého vipeta. Nesmím také zapomenout na zástupkyni kočičí říše. Zpočátku to byli „jen“ zvířecí kamarádi. Než jsem však zavnímala hlubší rozměry společného života, utekl nějaký čas. Naše psí začátky odstartovaly před 15 lety na výstavním koberci, na kterém se pohybujeme dodnes. Postupem času se můj vztah ke psům začal pod vlivem osobních situací prohlubovat a já jsem více chápala, co mi do života přináší. Svůj ponor do psího světa jsem zahájila v oblasti péče o pohybový aparát. Dostávala jsem se více „pod povrch“, do hloubky vztahu člověka a psa. A to i díky vlastnímu osobnímu rozvoji.

To nejdůležitější, co mi zvířata do života přinášejí nevyjádří krásně zdobená kokarda, pohár, titul, fotka apod. To, co je opravdu důležité a cenné je samotný vztah, kontakt s touto bytostí. Věřím, že psí duše, a nejen ta, nám vstupuje do života s určitým sdělením o nás samotných a o světě, který nás obklopuje. Stačí jen naslouchat. A toto bych ráda předala i ostatním lidem. Mým přáním je, aby se vztah člověka a psa stal vědomějším. Otevřít se světu přítomného okamžiku a naslouchat. Ať už se tento vztah odehrává doma na zahradě nebo na jiném místě, lze ho prožívat ve vzájemném porozumění. Někdy ta cesta není jednoduchá, ale stojí za to po ní jít a užívat si každého společného kroku.

Tímto však moje cesta nekončí, stále jsem na cestě obohacování vědomostmi
a zkušenostmi, které mi pomohou naplňovat mé poslání.

Pro Vaši společnou cestu se psem mohu nabídnout trénink s individuálním přístupem, čerpající z principů Dobré psí školy propojené s mou vnímavostí a citlivostí. Dále také mnohaleté zkušenosti z výstavního prostředí.

 

Dosažené úspěchy

Za dobu naší výstavní kariéry se naši pejsci mohou pyšnit tituly mezinárodních šamponů krásy, národních šampionů několika evropských zemí, Cruft´s kvalifikacemi. Předně se na výstavách umisťujeme jako vítězové plemene, ať už na národních, mezinárodních či speciálních výstavách. Nejvíce si z pohledu výstav cením dosažených titulů na evropské a světové výstavě, a to: European Veteran Winner 2019, 3. místo World Dog Show 2021, 2. místo European Dog Show 2023.