Dobrá psí škola Plzeň

Simona Šubrtová

simcule35@gmail.com

Dobrou psí školu Plzeň

Vítejte na stránkách, kde se váš pes stává jedinečnou hvězdou! S láskou k zvířatům, zejména k našim nejlepším přátelům – psům a kočkám, jsem odmala objevovala krásu jejich osobitosti. Jako trenérka jsem začala trénovat s plemeny Basenji a výmarským ohařem, a každý pes mi ukazuje, že každý má svůj jedinečný styl a potřeby. Mým cílem je vám pomoci vytvořit nejen poslušného psa, ale také navázat hluboký a radostný vztah s vaším chlupáčem. Od základní poslušnosti až po speciální disciplíny jako Nosework, dogdancing, agility, a jiné. Přizpůsobuji trénink podle potřeb každého jednotlivce. Zvláštní pozornost věnuji reaktivním pejskům, protože každý pes si zaslouží lásku a porozumění. Ať už váš pejsek štěká na ostatní, nebo vrčí či reaguje negativně na jiné pejsky či lidi pomohu toto vše narovnat. I pejsky z útulku pomáhám navracet do života a dávám jim tak možnost restartu. Přijďte se mnou objevovat radost ze společného tréninku, kde se uvolníte a budete si užívat nezapomenutelné chvíle s vaším psem. Vytvoříme společný vztah založený na vzájemné důvěře a toleranci. Spokojený pes a jeho majitel jsou pro mě tou nejlepší odměnou. Začněme společně tvořit příběh plný lásky a porozumění mezi vámi a vaším nejlepším kamarádem!