Dobrá psí škola Frýdek-Místek

Ing. Barbora Manďáková Radová

barbora.radova@volny.cz

Pržno, okr. Frýdek-Místek

Dobrou psí školu Frýdek-Místek?

Jmenuji se Barča Manďáková Radová, bydlím a cvičím v obci Pržno u Frýdku-Místku, která je velmi dobře dostupná také z Ostravy (20 min jízdy autem). Pejskové a vůbec zvířata mne provázejí již od dětství. S prvním velkým psem (landseer) jsem cvičila na “cvičáku” kde jsme také složili zkoušku ZZO (základní ovladatelnost) . Účastním  se výstav FCI, na kterých máme s fenkou amerického kokršpaněla úžasné výsledky.

Práce se zvířaty a cvičení pejsků mne velmi baví. Mám pocit, že se učíme tak nějak vzájemně. Společnou hrou pracujeme na vzájemném pochopení a vyladění chování.

Společně můžeme vašeho pejska něčemu naučit, zabavit se, vzájemně se pochopit, nastavit si pravidla nebo se třeba připravit na výstavu.