Dobrá psí škola Plzeň – Koterov

Facebooková skupina

Jazyky:

Česky, Anglicky

Plzeň – Koterov (GPS: 49.713689345, 13.436005712)

Dobrou psí školu Plzeň – Koterov?

Ahoj, jmenuji se Štěpánka Richterová a jsem ráda, že Vám mohu nabídnout kurzy a lekce pro Vaše psí miláčky v Plzni – Koterově. Podle mého názoru by měl mít každý pes možnost kvalitní výchovy i výcviku a s tím vším Vám budu velmi ráda nápomocna. V naší psí škole se Vám dostane výcviku pomocí pozitivních metod, bez jakéhokoliv nátlaku, či trestů.

Svůj život sdílím se 2 fenkami, které ho dělají o dost pestřejší. Starší Robbie je kříženka Německého ovčáka. Spolu se věnujeme poslušnostem a víceméně to je mazlíček a životní parťák. Pořízením druhé čuby jsem si splnila svůj sen. Tazinka je fenka Louisianského leopardího psa, která se již od 2 měsíců, kdy jsem si ji dovezla, připravuje na dráhu pracovního psa s cílem složení zkoušky IPO1. Samozřejmě objíždíme výstavy, kde byla vždy ohodnocena nejlepší známkou.

Holky jsou moje skvělé a rovnocenné parťačky, a pokud chcete mít doma také takového parťáka, tak přijďte do Dobré psí školy a zapracujeme na tom.

Těším se na Vás.

Kurzy: